Publications Office of the EU
Švedija-Kalmar Växjö: Aukštojo mokslo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Kalmar Växjö: Aukštojo mokslo paslaugos

  • Paskelbta
    18/06/2021
  • Galutinis terminas
    20/08/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/08/2021
  • Skirta
    25/08/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Linnéuniversitetet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE21 Småland med öarna
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80300000 Aukštojo mokslo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,000,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2021/2542-2.1.6.
Aprašymas

Upphandling av ramavtal, juridisk utbildning inom handelsrätt och arbetsrätt

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afipszqphr&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/08/2021 00:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
10,000,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Arbetsrätt & HR Lena Björkqvist AB
Pašto adresas: Fredsgatan 20
Vietovė: VÄXJÖ
Pašto kodas: 35240
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.