Publications Office of the EU
Alyva ir distiliatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Alyva ir distiliatai

  • Paskelbta
    27/06/2025
  • Galutinis terminas
    28/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/07/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR065 Zagrebačka županija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09130000 Nafta ir distiliatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
53/2025
Aprašymas

Pirkimas ir pristatymas: alyva ir distiliatai BVPŽ kodas 09130000-9 • dyzelinas (EN 590) - EURODIZEL BS-5 • bešvinis benzinas - EUROSUPER BS 95

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.hr/tender-eo/50411
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eojn.hr/tender-eo/50411
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/07/2025 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cijena ponude
Apskaičiuotoji vertė
1,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.