Publications Office of the EU
Bemanning chaufförer och miljöarbetare - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Bemanning chaufförer och miljöarbetare

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
  • Galutinis terminas
    16/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SRV återvinning AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90000000 Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
100,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2026/221
Aprašymas

​SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
100,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.