Publications Office of the EU
Ispanija-Valladolid: Sargų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Valladolid: Sargų paslaugos

  • Pranešta
    27/12/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gerencia de la Fundación General de la Universidad de Valladolid
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98341130 Sargų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2022.000.CTR.SE.13
Aprašymas

Contratación de los Servicios de Conserjería para las Infraestructuras y el Centro de Idiomas de la Fundación General de la Universidad de Valladolid, reservado a Centros Especiales de Empleo conforme a la disposición adicional 4ª LCSP.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.