Publications Office of the EU
Latvija-Jelgava: Buitiniai elektros prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Jelgava: Buitiniai elektros prietaisai

  • Paskelbta
    26/05/2023
  • Galutinis terminas
    22/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/06/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39710000 Buitiniai elektros prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
40,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
LBTU 2023/42/AK
Aprašymas

Sadzīves elektrotehnikas piegāde LBTU mācību un zinātniskā procesa nodrošināšanai

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Nacionalinis registracijos numeris: 90000041898
Pašto adresas: Lielā iela 2, Jelgava
Vietovė: Jelgava
NUTS kodas: LV00
Pašto kodas: LV-3001
Šalis: LVA
Asmuo ryšiams: Sanita Poika
Pagrindinis adresas: http://www.lbtu.lv
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/101239
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/06/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
40,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.