Publications Office of the EU
Prancūzija-La Garenne-Colombes: Žemės perstūmos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-La Garenne-Colombes: Žemės perstūmos darbai

  • Paskelbta
    31/10/2012
  • Galutinis terminas
    05/12/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/12/2012
  • Skirta
    12/03/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ville de La Garenne Colombes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45112500 Žemės perstūmos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,014,404.67 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
AOO/2012/07
Aprašymas

Aménagement qualitatif de rues, parvis de la salle de spectacles et de l'école René Guest. Le marché est constitué de 3 lots, comprenant une tranche ferme et 3 tranches conditionnelles.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mairie de La Garenne Colombes
Pašto adresas: 68 boulevard de la République
Vietovė: La Garenne Colombes
Pašto kodas: 92250
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: Service des marchés publics
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/12/2012 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.