Publications Office of the EU
CZ-Praha: Informacijos technologijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Praha: Informacijos technologijos paslaugos

  • Skirta
    28/03/2012
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ0 Česko
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72222300 Informacijos technologijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
15,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
14,995,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
138935/2012/SVSK
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je realizace aplikačního upgrade Centrálního ekonomického systému řízení (dále CESŘ). Součástí předmětu plnění je poskytnutí licencí add-on modulů pro novou verzi systému Microsoft Dynamics NAV 2009, využití všech dostupných aplikačních, legislativních a technologických přínosů, poskytovaných aktuální verzí systému Microsoft Dynamics NAV 2009.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
15,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
14,995,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: WEBCOM a.s.
Pašto adresas: U Plynárny 1002/97
Vietovė: Praha 10
Pašto kodas: 101 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.