Publications Office of the EU
Švedija-Örebro: Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Örebro: Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos

  • Paskelbta
    29/04/2019
  • Galutinis terminas
    27/05/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/05/2019
  • Skirta
    01/07/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Örebro kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE124 Örebro län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE124 Örebro län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
60,000,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
Ks 549/2019
Aprašymas

Örebro kommun genomför upphandling av tekniska konsulttjänster inom områdena vibrationsmätning, riskanalys o syneförrättning. Av förfrågningsunderlaget framgår de krav och förutsättningar som gäller för upphandlingen. Vi emotser ert anbud med intresse.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aftcgsegfr&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/05/2019 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
60,000,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: PE Teknik & Arkitektur AB
Pašto adresas: Box 47146
Vietovė: Stockholm
Pašto kodas: 100 74
Šalis: SWE

Vietovė: KMP Konsult AB
Pašto adresas: Spånlöt 14
Vietovė: Brottby
Pašto kodas: 186 97
Šalis: SWE

Vietovė: Bergsäker AB
Pašto adresas: Vädursgatan 6
Vietovė: Göteborg
Pašto kodas: 412 50
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.