Publications Office of the EU
Lenkija-Gdynia: Dyzelinis kuras - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Gdynia: Dyzelinis kuras

  • Skirta
    02/10/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09134200 Dyzelinis kuras
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,500,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,797,437.30 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-MP-3805-2/2018
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliwa żeglugowego lekkiego MGO w ilości 560 ton dla jednostek pływających Urzędu Morskiego w Gdyni.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,500,000.00
Galutinė sutarties vertė
3,797,437.30 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ Spółka Jawna
Pašto adresas: Bohaterów Westerplatte 7
Vietovė: Słupsk
Pašto kodas: 76-200
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.