Publications Office of the EU
Gamintojų dalyvavimo konferencija, reagavimo į mažai sieros turinčio jūrinio mazuto išsiliejimus galimybės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Gamintojų dalyvavimo konferencija, reagavimo į mažai sieros turinčio jūrinio mazuto išsiliejimus galimybės

  • Pranešta
    28/02/2024
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    18/04/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
KYSTVERKET
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42924720 Nukenksminimo įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10,000,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/2047
Aprašymas

IMAROS 2 - projektas Maloniai kviečiame į gamintojų dalyvavimo konferenciją Atsakymo variantai dėl mažai sieros turinčio jūrinio mazuto išsiliejimo Data: 2024 m. balandžio 18 d. 2024 m. balandžio 19 d. 1 diena: 13.00–16.30 val. 2-ą dieną: 08:30 - 13:00 Quality Hotel View Malm , Švedija Daugiau informacijos žr. priede

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
10,000,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.