Publications Office of the EU
Bulgarija-Lovech: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Lovech: Elektra

  • Paskelbta
    06/08/2021
  • Galutinis terminas
    03/09/2021
  • Atšaukta
    10/12/2021
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
В И К АД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG315 Ловеч
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG315 Ловеч
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,533,482.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Обхватът на поръчката включва доставка на нетна активна електрическа енергия общо за – 124 бр. обекта, както следва:
- доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група за обектите на Възложителя, присъединени на ниво ниско напрежение, които са с инсталирани електромери за почасово отчитане (ИЕПО) на електрическата енергия - 31 бр. обекти, описани в Списък № 1 към Техническата спецификация;
- доставка на нетна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група по стандартизиран товаров профил (СТП) и заплащане на услугите за достъп до електропреносната и електроразпределителна мрежа, пренос на електрическата енергия през електропреносната и електроразпределителна мрежа за 93 бр. обекти на Възложителя, присъединени на ниво ниско напрежение с инсталирани електромери без почасово отчитане на електрическа енергия, описани в Списък № 2 към Техническата спецификация;

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/149097
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/09/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,533,482.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.