Publications Office of the EU
Audiovizualinės įrangos įsigijimas ir įrengimas, taip pat esamos įrangos pašalinimas pastatuose, kurie sudaro Socialinės apsaugos generalinio iždo (Socialinės apsaugos bendrojo iždo) centrines paslaugas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Audiovizualinės įrangos įsigijimas ir įrengimas, taip pat esamos įrangos pašalinimas pastatuose, kurie sudaro Socialinės apsaugos generalinio iždo (Socialinės apsaugos bendrojo iždo) centrines paslaugas

  • Skirta
    16/05/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32320000 Televizijos ir garso bei vaizdo aparatūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
171,837.40 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CBA394/2024
Aprašymas

Audiovizualinės įrangos įsigijimas ir įrengimas, taip pat esamos įrangos pašalinimas pastatuose, kurie sudaro Socialinės apsaugos generalinio iždo (Socialinės apsaugos bendrojo iždo) centrines paslaugas

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Si existen criterios cuantificables automáticamente están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 0
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Si existen criterios de juicios de valor están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 0
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
171,837.40 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Inforein S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.