Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Drezdenas: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Drezdenas: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)

  • Paskelbta
    08/01/2021
  • Galutinis terminas
    08/02/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/02/2021
  • Skirta
    29/04/2021
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Dresden, GB Arbeit, Soziales, Gesundheit und Wohnen, Städtisches Klinikum Dresden
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2020-56-00088
Aprašymas

Vollversorgungsvertrag für die Blutgasanalytik für das Städtische Klinikum Dresden.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/02/2021 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Radiometer GmbH
Pašto adresas: Europark Fichtenhain A 4
Vietovė: Krefeld
Pašto kodas: 47807
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.