Publications Office of the EU
Bulgarija-Varna: Įvairi kompiuterių įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Varna: Įvairi kompiuterių įranga

  • Paskelbta
    20/09/2013
  • Galutinis terminas
    28/10/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/10/2013
  • Skirta
    08/11/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Иконкимически университет
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG331 Варна
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30236000 Įvairi kompiuterių įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
248,876.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Доставка на компютърна и мултимедийна техника и сервизно обслужване през гаранционния срок, включващо:
Подпозиция 1.1. Компютърна конфигурация - клас настолен компютър 250 бр.
Подпозиция 1.2. LCD монитор – 18.5" 250 бр.
Подпозиция 1.3. Компютърна конфигурация - клас сървър 2 бр.
Подпозиция 1.4. Непрекъсваемо токозахранващо устройство 1 бр.
Подпозиция 1.5. Мрежов комутатор - SWITCH 7 бр.
Подпозиция 1.6. Комуникационен шкаф и аксесоари 1 бр.
Подпозиция 1.7. Многофункционално печатащо устройство - висок клас 1 бр.
Подпозиция 1.8. Многофункционално печатащо устройство - нисък клас 2 бр.
Подпозиция 1.9. Мултимедийни проектори - нисък клас 30 бр.
Подпозиция 1.10. Мултимедийни проектори - висок клас 5 бр.
Подпозиция 1.11. Екрани за мултимедийни проектори - тип 1 20 бр.
Подпозиция 1.12. Екрани за мултимедийни проектори - тип 2 5 бр.
Подпозиция 1.13. Екрани за мултимедийни проектори - тип 3 5 бр.
Подпозиция 1.14. Аксесоари за мултимедийни проектори - тип 1 10 бр.
Подпозиция 1.15. Аксесоари за мултимедийни проектори - тип 2 10 бр.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/10/2013 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
248,876.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: "Стемо" ООД, ЕИК 817080126
Pašto adresas: ул. "Николаевска" № 48
Vietovė: Габрово
Pašto kodas: 5300
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.