Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Neuherberg: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Neuherberg: Medicinos reikmenys

  • Paskelbta
    17/05/2021
  • Galutinis terminas
    15/06/2021
  • Atšaukta
    25/06/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
VgV_2021-022
Aprašymas

Rahmenvereinbarung zur Lieferung von COVID-19 Laien-Schnelltests.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Nacionalinis registracijos numeris: DE 129521671
Pašto adresas: Ingolstädter Landstraße 1
Vietovė: Neuherberg
NUTS kodas: DE21H
Pašto kodas: 85764
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Abteilung Einkauf und Materialwirtschaft
Pagrindinis adresas: www.helmholtz-muenchen.de
Elektroniniu būdu naudojant:
www.tender24.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/06/2021 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.