Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Rinktuvai, rinkimo maišai, drenai ir rinkiniai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Rinktuvai, rinkimo maišai, drenai ir rinkiniai

  • Paskelbta
    29/04/2022
  • Galutinis terminas
    30/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/05/2022
  • Skirta
    19/08/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141600 Rinktuvai, rinkimo maišai, drenai ir rinkiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,600,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,200,640.00 CZK
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
1256/2022-ÚVN
Aprašymas

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/05/2022 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.