Publications Office of the EU
Atviras konkursas keturiems preliminariesiems susitarimams dėl horizontaliosios želdinių priežiūros paslaugų gamyklose sudaryti. Ref. Prat. G25_00004. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Atviras konkursas keturiems preliminariesiems susitarimams dėl horizontaliosios želdinių priežiūros paslaugų gamyklose sudaryti. Ref. Prat. G25_00004.

  • Skirta
    06/03/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Acqua Pubblica Sabina Spa
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI42 Rieti
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
180,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
41014f80-1d9c-4d81-af3b-14d25f730779@406-G-372
Aprašymas

keturių preliminariųjų sutarčių sudarymas pagal Įstatyminio dekreto Nr. 36/2023 154 straipsnį su vienu ekonominės veiklos vykdytoju dėl horizontaliosios žalumos priežiūros vandens, nuotekų ir valymo įrenginiuose

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: offerta economicamente più vantaggiosa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
180,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: VIVAI MARCELLI SRL
Pašto adresas:
Vietovė: Via Salaria
Pašto kodas: 00198
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.