Publications Office of the EU
Procedura aperta ex art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, da svolgersi in modalità telematica, per l’affidamento del servizio di reception-portineria presso alcune sedi di Acquedotto Pugliese S.p.A. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Procedura aperta ex art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, da svolgersi in modalità telematica, per l’affidamento del servizio di reception-portineria presso alcune sedi di Acquedotto Pugliese S.p.A.

  • Paskelbta
    26/09/2025
  • Galutinis terminas
    29/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/10/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Acquedotto Pugliese SpA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF47 Bari
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98341120 Durininkų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,219,129.38 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
FASCICOLO 8384_Rfq 6295
Aprašymas

Affidamento del servizio di reception-portineria presso alcune sedi di Acquedotto Pugliese S.p.A.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://appalti.aqp.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://appalti.aqp.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/10/2025 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Si rinvia alla lex specialis di gara.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
2,219,129.38 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.