Publications Office of the EU
Italija-La Spezia: Generatoriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-La Spezia: Generatoriai

  • Paskelbta
    14/09/2016
  • Galutinis terminas
    03/10/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/10/2016
  • Skirta
    02/11/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Marinarsen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IT Italia
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31120000 Generatoriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
425,930.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
366,275.42 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Ammodernamento di gruppi elettrogeneratori in container per la continuità dei servizi da fornire alle UU.NN. ai lavori e ai fabbricati dell'Arsenale M.M. di La Spezia.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/10/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

31120000 - Generatoriai

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
425,930.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
366,275.42 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: O.C.R.E.M. Srl
Pašto adresas: Piazza delle Industrie 8
Vietovė: Fossombrone (PU)
Pašto kodas: 61034
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.