Publications Office of the EU
AT-Viena: Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AT-Viena: Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai

  • Pranešta
    26/10/2012
  • Paskelbta
    01/02/2013
  • Galutinis terminas
    22/02/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/02/2013
  • Skirta
    23/04/2013
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bundesimmobiliengesellschaft m.b.H.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT112 Nordburgenland
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45262600 Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,579,037.13 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
10.006/25-PB02/13
Aprašymas

7000 Eisenstadt, Wiener Straße 9+11, Erweiterung und Sanierung Justizzentrum – Fassadenarbeiten.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Pašto adresas: Hintere Zollamtsstraße 1
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1031
Šalis: AUT
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/02/2013 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,579,037.13 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ALU-Sommer GmbH
Pašto adresas: Industriestraße 6
Vietovė: Stoob
Pašto kodas: 7344
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.