Publications Office of the EU
Italija-Pozzallo: Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Pozzallo: Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos

  • Paskelbta
    17/04/2020
  • Galutinis terminas
    15/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/05/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Pozzallo
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITG18 Ragusa
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITG18 Ragusa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
424,094.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Il servizio di somministrazione di lavoro ha come finalità quella di consentire l’impiego temporaneo di personale da utilizzare nelle attività di manutenzione del verde e dell’arredo urbano, della rete idrica e fognaria, degli edifici comunali, della viabilità e del servizio svolto presso il cimitero comunale.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Comune di Pozzallo
Pašto adresas: piazza Municipio 1
Vietovė: Pozzallo
NUTS kodas: ITG18
Pašto kodas: 97016
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Dimartino Giancarlo
Pagrindinis adresas: http://www.comune.pozzallo.rg.it
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.ariaspa.it.
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/05/2020 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
424,094.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.