Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Schorndorf: Kėlikliai ir automobiliniai keltuvai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Schorndorf: Kėlikliai ir automobiliniai keltuvai

  • Paskelbta
    23/09/2022
  • Galutinis terminas
    20/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/10/2022
  • Skirta
    07/11/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zentrale Dienste Schorndorf
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42413000 Kėlikliai ir automobiliniai keltuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
97,986.25 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
ZDS_2022_03
Aprašymas

Gegenstand der Leistung ist die Lieferung und Montage von zwei Stempel Hebebühnen mit diversem Zubehör und eines Rollenbremsenprüfstandes für die Zentrale Dienste Schorndorf.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0Y44YY5P
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/10/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
97,986.25 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dick & Schaub GmbH
Pašto adresas: Wiesenstr. 38
Vietovė: Sinsheim
Pašto kodas: 74889
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.