Publications Office of the EU
Švedija-Motala: Kiaušiniai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Švedija-Motala: Kiaušiniai

  • Paskelbta
    04/02/2019
  • Galutinis terminas
    08/03/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/03/2019
  • Skirta
    30/04/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Motala kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE Sverige
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
03142500 Kiaušiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
949,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
UH-2018-146
Aprašymas

Deltagande kommuners behov av färska grönsaker, rotfrukter, potatis, ägg, frukt och bär samt mejeriprodukter.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Motala kommun
Nacionalinis registracijos numeris: 212000-2817
Pašto adresas: Drottningg. 2
Vietovė: Motala
NUTS kodas: SE
Pašto kodas: 591 86
Šalis: SWE
Asmuo ryšiams: Lars-Gunnar Svensson
Pagrindinis adresas: http://www.motala.se/kommun
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-avrop.com/motala/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=39662
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/03/2019 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
949,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Östgöta Trädgårdshall AB
Pašto adresas: Box 1849
Vietovė: Linköping
Pašto kodas: 581 17
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.