Publications Office of the EU
milimetrinių bangų vektorinių tinklų analizė - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

milimetrinių bangų vektorinių tinklų analizė

  • Paskelbta
    03/03/2026
  • Galutinis terminas
    07/04/2026
  • Skirta
    08/05/2026
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE916 Goslar
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
435,822.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
02404/7070/10
Aprašymas

Įrenginys milimetrinių bangų vektorinių tinklų analizei

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Tipas: quality
Aprašymas: s. Leistungsbeschreibung
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40.00000000
Kriterijus: Preis
Tipas: price
Aprašymas: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40.00000000
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
435,822.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Pašto adresas:
Vietovė: München
Pašto kodas: 81671
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.