Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Maisto ir gerovės (daugiafunkcių) kuponų teikimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Maisto ir gerovės (daugiafunkcių) kuponų teikimas

  • Pranešta
    12/09/2019
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    29/11/2019
  • Paskelbta
    27/12/2019
  • Galutinis terminas
    17/02/2020
  • Skirta
    29/06/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Europos GNSS agentūra (GSA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ Česko
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98000000 Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
43,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
43,000,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
GSA/OP/17/19
Aprašymas

Šio pirkimo tikslas yra periodiškai teikti maisto ir gerovės (daugiafunkcius) kuponus, kurie būtų platinami tarp GSA darbuotojų.
Preliminarioji sutartis galios 1 metus, bus atnaujinama automatiškai iki trijų kartų kaskart papildomiems 1 metams, ilgiausia bendra trukmė – 4 metai.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Pašto adresas: Janovského 438/2
Vietovė: Prague
NUTS kodas: CZ
Pašto kodas: 17000
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Legal and Procurement Department
Pagrindinis adresas: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
43,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
43,000,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Edenred CZ s.r.o.
Pašto adresas: Pernerova 691/42
Vietovė: Prague 8
Pašto kodas: 18600
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.