Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Viešųjų ryšių paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Vilnius: Viešųjų ryšių paslaugos

  • Paskelbta
    13/12/2013
  • Galutinis terminas
    22/01/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/01/2014
  • Skirta
    19/02/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79416000 Viešųjų ryšių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
180,000.00 LTL
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Informacinės medžiagos atliekų tvarkymo tematika rengimo ir publikavimo, ministerijos pateiktos informacijos publikavimo nacionaliniame dienraštyje organizavimo, įgyvendinimo paslaugos.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/01/2014 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
180,000.00 LTL
Sutarties sudarymas
Vietovė: Uždaroji akcinė bendrovė „Lietuvos žinios“
Pašto adresas: Kęstučio g. 4/14
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas: 08117
Šalis: LTU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.