Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Elektros skirstymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Elektros skirstymas

  • Skirta
    31/08/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Cezamat, Politechnika Warszawska
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
65310000 Elektros skirstymas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,287,040.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,750,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
CEZAMAT/ZP10/2017
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej na potrzeby Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,287,040.00
Galutinė sutarties vertė
1,750,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Innogy Stoen Operator Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Nieświeska 52
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 03-867
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.