Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Freyung: Tinklo komponentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Freyung: Tinklo komponentai

  • Paskelbta
    20/08/2021
  • Galutinis terminas
    17/09/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/09/2021
  • Skirta
    11/10/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landratsamt Freyung-Grafeanu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32422000 Tinklo komponentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20-L-77.05
Aprašymas

Am Don Bosco-Schule Grafenau (Sonderpädagogisches Förderzentrum) wird für die Gestaltung zeitgemäßen Unterrichts eine strukturierte
Gebäudeverkabelung erstellt. Dafür sollen im Rahmen des Förderprogramms "DigitalPakt Schule 2019 bis 2024" die erforderlichen Netzwerkkomponenten.
beschafft werden:
- 1 St. Netzwerk-Switch, 48-Port
- 5 St. Netzwerk-Switch, 24-Port
- 1 St. PoE-fähiger Netzwerk-Switch, 24-Port
- 20 St. WLAN Access-Points
- 8 St. Transceiver-Uplink-Module, 10GBASE-SR
- 8 St. LWL Patchkabel OM3
- 90 St. Ethernet Patchkabel, Länge 2 m
- 66 St. Ethernet Patchkabel, Länge 5 m

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evergaben.pnp.de/Veroeffentlichung/av15b5aa-eu
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/09/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Schraml.it
Pašto adresas: Grafenauer Str. 7
Vietovė: Freyung
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.