Publications Office of the EU
LT-Vilnius: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Vilnius: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    25/11/2011
  • Galutinis terminas
    30/12/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/12/2011
  • Skirta
    28/03/2012
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vaikų ligoninė, viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas (302620298)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
51,993.70 LTL
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Medicinos prietaisai vaikų traumų centrui (III).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one lot only
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/12/2011 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.