Publications Office of the EU
„PRIME CONNECTION TO THE VIEŠOJO VANDENS MAISTO IR KANALIZAVIMO SISTEMOS, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„PRIME CONNECTION TO THE VIEŠOJO VANDENS MAISTO IR KANALIZAVIMO SISTEMOS, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ“

  • Paskelbta
    17/04/2024
  • Galutinis terminas
    10/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/06/2024
  • Skirta
    13/08/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
APAREGIO GORJ S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,633,313.08 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,623,407.80 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
20415711/2024/B/1
Aprašymas

Darbų sutartis apima "PRIMA PRIJUNGIMO Į VIEŠĄJĮ VANDENS TIEKIMO IR KANALIZAVIMO SISTEMĄ, RUNCU COMMUNA, GORJ JUDET" vykdymą, dėl kurio buvo pasiūlyta: Kanalizacijos jungtys namų ūkiams Balta ir Baltisoara kaimuose Runcu komunoje.. Jungtys per finansavimo sistemą apims tik 65 proc. potencialių naudotojų ir atitinkamai reikalavimus atitinkančių naudotojų. Balta ir Baltisoara kaimai Runcu komunoje turi centralizuotą kanalizacijos ir nuotekų valymo sistemą, kurią sudaro gatvės kanalizacijos tinklai ir nuotekų valymo įrenginiai. Projektavimo tema siūloma įrengti individualias kanalizacijos jungtis nuo lankomų namų kanalizacijos tinklo maršrute iki 388 būstų, esančių Balta ir Baltisoara kaimuose Runcu komunoje, nuosavybės ribos (pridedama lentelė su reikalavimus atitinkančiais namų ūkiais šiame projekte). Siūlomas sprendimas iš esmės susideda iš buitinių kanalizacijos tinklų (vamzdžių, trišakių, alkūnių, artimųjų dalių) ir jungiamųjų židinių, esančių nuosavybės ribose žaliojoje erdvėje. Jungiamieji namai bus pagaminti iš PVC arba PP Dn 400 mm skirtingo aukščio, su nenešiojamaisiais dangčiais. Pati jungtis bus pagaminta iš PEHD vamzdžio Pn6 De160mm su susijusiomis specialiomis dalimis (alkūnėmis, trišakiais, kištukais, redukcijomis, praeinančiomis dalimis) ir bus sumontuota horizontaliu kryptiniu gręžimu. Perimti vartotojus, esančius per Balta upę, bus įrengti siurbliniai namai, prijungiant buitį ar daugiau, taip užtikrinant buitinio vandens cirkuliaciją į kanalizacijos tinklą. Išleidimo vamzdžiai, susiję su siurbimo kolektoriais, bus pagaminti iš 40 mm PEHD Pn10 vamzdžio. Iš naudotojų paimtos buitinės nuotekos bus perduodamos per esamus kanalizacijos tinklus ir valomos esamuose valymo įrenginiuose.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/06/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Pretul ofertei
Apskaičiuotoji vertė
2,633,313.08 RON
Galutinė sutarties vertė
2,623,407.80 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: S.C. EURODACOS S.R.L.
Pašto adresas:
Vietovė: Targu Jiu
Pašto kodas: 210233
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.