Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Oberursel: Architektūros ir susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Oberursel: Architektūros ir susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    14/06/2021
  • Galutinis terminas
    12/07/2021
  • Atšaukta
    02/02/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
SEWO2021-02
Aprašymas

Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb
2stufiges Verfahren
Stufe 1: Teilnahmewettbewerb
Stufe 2: Verhandlungsvergabe
weitere Angaben siehe Punkt II.2.4

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Pašto adresas: Oberurseler Straße 54
Vietovė: Oberursel (Taunus)
NUTS kodas: DE718
Pašto kodas: 61440
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Zentrale Vergabestelle
Pagrindinis adresas: http://www.bso-oberursel.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E78326239
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.