Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Elektroninės karinės sistemos ir elektroninės atoveiksmio priemonės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Vilnius: Elektroninės karinės sistemos ir elektroninės atoveiksmio priemonės

  • Paskelbta
    12/04/2021
  • Galutinis terminas
    27/05/2021
  • Skirta
    22/02/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35730000 Elektroninės karinės sistemos ir elektroninės atoveiksmio priemonės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,988,861.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,988,861.80 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Informacija apie pirkimo objektą yra įslaptinta, ji bus pateikta tiekėjams, kurie atitiks numatytus kvalifikacinius reikalavimus.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,988,861.80 EUR
Galutinė sutarties vertė
3,988,861.80 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UAB "NT Service"
Pašto adresas: Ateities pl. 34,
Vietovė: Kaunas
Pašto kodas: LT-52165
Šalis: LTU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.