Publications Office of the EU
Čekija-Plzeň: Istorinių vietų išsaugojimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Plzeň: Istorinių vietų išsaugojimo paslaugos

  • Paskelbta
    03/07/2019
  • Galutinis terminas
    28/08/2019
  • Skirta
    07/11/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Židovská obec Plzeň
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
92522100 Istorinių vietų išsaugojimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,583,086.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
28,043,804.68 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb a vytvoření díla, které spočívá v restaurování památek Velké synagogy v Plzni. Více Zadávací dokumentace

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/zidovska-obec-plzen
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
30,583,086.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
28,043,804.68 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: RE, s.r.o.
Pašto adresas: Mánesova 1643/92
Vietovė: Praha 2 - Vinohrady
Pašto kodas: 120 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.