Publications Office of the EU
Bulgarija-Tsarevo: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Tsarevo: Elektra

  • Paskelbta
    21/05/2021
  • Galutinis terminas
    18/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/06/2021
  • Skirta
    19/08/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА ЦАРЕВО
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,200,000.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10.00 BGN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/135986
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/06/2021 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.