Publications Office of the EU
Švedija-Västerås: Kelių transporto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Västerås: Kelių transporto paslaugos

  • Paskelbta
    08/05/2023
  • Galutinis terminas
    08/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/06/2023
  • Skirta
    30/06/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Vafabmiljö Kommunalförbund
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60100000 Kelių transporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
25,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
25,000,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2022/679-VMKF
Aprašymas

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/06/2023 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
25,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
25,000,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Pašto adresas: Box 377
Vietovė: UPPSALA
Pašto kodas: 75106
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.