Publications Office of the EU
Lenkija-Siedlce: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Siedlce: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    30/06/2018
  • Galutinis terminas
    07/08/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/08/2018
  • Skirta
    24/09/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL925 Siedlecki
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,936,980.58 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,976,255.92 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
11
Pasiūlymo referencinis numeris
FZP.2810.30.2018
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Vietovė: Siedlce
NUTS kodas: PL925
Pašto kodas: 08-110
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Ilona Szarek
Pagrindinis adresas: http://szpital.siedlce.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/08/2018 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.