Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Stiebai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Stiebai

  • Paskelbta
    14/08/2020
  • Galutinis terminas
    14/09/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/09/2020
  • Skirta
    07/10/2020
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Technologie Hlavního města Prahy, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44212250 Stiebai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
20,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
20,000,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců na dodávky ohraněných stožárů.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderarena.cz/profily/THMP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/09/2020 13:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
20,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
20,000,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Eltodo, a.s.
Pašto adresas: Novodvorská 1010/14, Lhotka
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 142 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.