Publications Office of the EU
Čekija-Hradec Králové: Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Hradec Králové: Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    11/10/2019
  • Galutinis terminas
    27/11/2019
  • Skirta
    18/12/2019
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Královéhradecký kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85300000 Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,443,320.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,443,320.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem zakázky bude závazek veřejné služby spočívající v poskytování služby sociální prevence sociální rehabilitace podporující rozvoj dovedností potřebných pro samostatné vedení domácnosti a pracovní uplatnění pro osoby s mentálním postižením a duševním onemocněním ambulantní formou v Rychnově nad Kněžnou a terénní formou pro region Rychnovsko s požadovanou minimální kapacitou pro 6 uživatelů. Blíže viz zadávací dokumentace.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Veřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ.
Apskaičiuotoji vertė
6,443,320.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
6,443,320.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pferda z.ú.
Pašto adresas: Panská 79
Vietovė: Rychnov nad Kněžnou
Pašto kodas: 516 01
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.