Publications Office of the EU
Degalų pirkimas 2025 m. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Degalų pirkimas 2025 m.

  • Paskelbta
    24/01/2025
  • Galutinis terminas
    24/02/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/02/2025
  • Skirta
    09/04/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL623 Ełcki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09100000 Kuras
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,895,250.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
EF.270.1.2025
Aprašymas

Sutarties dalykas yra nuoseklus skystojo kuro pristatymas visoje šalyje negrynaisiais pinigais pagal kuro korteles ar kitus dokumentus, skirtus Gižycko transporto ir valstybinių miškų ekspedijavimo departamento transporto priemonėms, ir didmeninis pristatymas į 5000 litrų talpos rezervuarą, esantį rąstų statykloje Pisz, ul. Olsztyńska 7; 12-200 parašų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_ztisgizycko
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_ztisgizycko
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/02/2025 08:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

09100000 - Kuras

09130000 - Nafta ir distiliatai

09134000 - Gazolis

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.