Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Belfastas: Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Belfastas: Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai

  • Skirta
    22/11/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Pirkėjo vieta
NUTS code: United Kingdom
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45215100 Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,283,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
10,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
9,283,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Felix O'Hare Co. Ltd
Pašto adresas: 88 Chancellors Road
Vietovė: Newry
Pašto kodas: BT35 8NG
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.