Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Štutgartas: Hidroizoliacijos įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Štutgartas: Hidroizoliacijos įrengimo darbai

  • Paskelbta
    17/11/2017
  • Galutinis terminas
    19/12/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/12/2017
  • Skirta
    05/02/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Stuttgart - DLZ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45261420 Hidroizoliacijos įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,535,828.20 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
3581_EU_191217 / 80000006
Aprašymas

— ca. 1 070 m2 Schnellzementestriche auf Trennlage o. im Verbund,
— ca. 1 650 m2 Beschleunigter Zementestrich auf Trennlage o. im Verbund,
— ca. 1 150 m2 gebundene Ausgleichsschüttung,
— ca. 2 500 m2 Zementputz,
— ca. 150 m2 Putz in Becken,
— ca. 1 550 m2 Zementäre Verbundabdichtung,
— ca. 2 150 m2 Reaktionsharz-Verbundabdichtung,
— ca. 580 m2 Reaktionsharz-Verbundabdichtung in Becken,
— ca. 770 m2 Feinsteinzeugmosaik (Boden, Wand),
— ca. 1 700 m2 Feinsteinzeugfliesen im Wilden Verband (Boden, Wand),
— ca. 1 500 m2 Steinzeugfliesen (Wand),
— ca. 70 m2 Glasmosaik (Wand, Sonderbauteile),
— ca. 390 m2 Steinzeug-Beckenfliesen 12,5x25 cm (Boden, Wand, Treppen),
— ca. 30 m2 Steinzeugmosaik-Beckenfliesen 2,5x2,5 cm (Boden, Wand, Treppen),
— 44 m Finnische Rinne,
— 44 m Bamberger Rinne,
— 15 m Wiesbadener Rinne.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landeshauptstadt Stuttgart – Dienstleistungszentrum Bauvertragswesen im Hochbauamt
Pašto adresas: Hauptstätter Str. 66
Vietovė: Stuttgart
NUTS kodas: DE111
Pašto kodas: 70178
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: https://www.vergabe.stuttgart.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://meinauftrag.rib.de/public/informations
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/12/2017 09:45
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,535,828.20 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fliesen Röhlich GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wendelstein
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.