Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu

  • Paskelbta
    24/09/2019
  • Galutinis terminas
    28/10/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/11/2019
  • Skirta
    16/03/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85312000 Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,187,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,442.70 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
AM 004-2019
Aprašymas

El Acuerdo Marco tiene por objeto determinar las condiciones de la gestión del servicio público del Programa I+I, atención integral de niños, niñas y adolescentes en situación de riesgo social.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Pašto adresas: C/ O'Donnell, 50
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES3
Pašto kodas: 28009
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: www.madrid.org/contratospublicos
Elektroniniu būdu naudojant:
https://gestiona6.madrid.org/nx02_licita
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/11/2019 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,187,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
5,442.70 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Asociación para la Integración del Menor Paideia
Pašto adresas: C/ Tirso de Molina, 13
Vietovė: Madrdid
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.