Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Villingen-Schwenningen: Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Villingen-Schwenningen: Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai

  • Paskelbta
    27/05/2017
  • Galutinis terminas
    22/06/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/06/2017
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Villingen-Schwenningen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
35/2017
Aprašymas

Lieferung von LED-Straßenleuchten.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Villingen-Schwenningen
Pašto adresas: Marktplatz 1
Vietovė: Villingen-Schwenningen
NUTS kodas: DE136
Pašto kodas: 78054
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: RefEBM – Vergabestelle
Pagrindinis adresas: www.villingen-schwenningen.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/06/2017 10:45
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.