Publications Office of the EU
Prancūzija-Digne-les-Bains: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Digne-les-Bains: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti

  • Paskelbta
    24/05/2017
  • Galutinis terminas
    27/06/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/06/2017
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Département des Alpes de Haute-Provence
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

La location proprement dite et la maintenance, ainsi que toutes les sujétions hors fourniture de carburant de 4 véhicules frigorifiques pour l'unité de préparation culinaire, un véhicule utilitaire léger et 3 poids lourds. Ces véhicules sont destinés principalement à la livraison des repas dans les collèges du département des Alpes de Haute-Provence.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Conseil départemental des Alpes de Haute-Provence — service des affaires juridiques — unité commande publique
Pašto adresas: 13 rue Docteur Romieu, Cedex 9, CS 70216
Vietovė: Digne-les-Bains
NUTS kodas: FR821
Pašto kodas: 04995
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://marchespublics.cg04.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.cg04.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/06/2017 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.