Publications Office of the EU
Lenkija-Puchaczów: Tvirtinimo įtaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Puchaczów: Tvirtinimo įtaisai

  • Paskelbta
    30/06/2018
  • Galutinis terminas
    07/08/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/08/2018
  • Skirta
    23/10/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44523200 Tvirtinimo įtaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,078,846.57 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
441/IZP/PFR/2018
Aprašymas

Dostawę loco magazyny Zamawiającego fabrycznie nowego łańcucha 18x90 ze stali okrągłej do zawieszeń i łańcucha ogniwowego górniczego wielkości nominalnej 14x50 do stosowania w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Nacionalinis registracijos numeris: PL 7130005784
Pašto adresas: Bogdanka
Vietovė: Puchaczów
NUTS kodas: PL814
Pašto kodas: 21-013
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Paweł Fryt
Pagrindinis adresas: www.lw.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/08/2018 08:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

44523200 - Tvirtinimo įtaisai

44540000 - Grandinė

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,078,846.57 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A.
Pašto adresas: ul. Modelarska 11
Vietovė: Katowice
Pašto kodas: 40-142
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.