Publications Office of the EU
QMMO22-2402. Preliminarioji elektros energijos tiekimo sutartis. KANDIDATO KONTROLĖ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

QMMO22-2402. Preliminarioji elektros energijos tiekimo sutartis. KANDIDATO KONTROLĖ

  • Skirta
    11/10/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Katholieke Universiteit te Leuven
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
KULeuven-QMMO22-2402 - KANDIDAATSTELLING-F02__2
Aprašymas

QMMO22-2402 - Preliminarioji sutartis su keliais rangovais dėl elektros energijos tiekimo ir būtinų elektros energijos tiekimo vietų įrengimo KU Leuven - IMEC - UZ Leuven - Tiekimo metai 2025 - 2026 - 2027 - 2028 - Specifikacijos TD/96367 - KANDIDATO KONTROLĖ

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: De opdracht zal gegund worden aan de inschrijver met de laagste regelmatige offerte.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Electrabel NV
Pašto adresas:
Vietovė: Brussel
Pašto kodas:
Šalis:
Vietovė: Luminus NV
Pašto adresas:
Vietovė: Brussel
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.