Publications Office of the EU
Švedija-Stokholmas: Tapatybės kortelės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Stokholmas: Tapatybės kortelės

  • Paskelbta
    10/12/2019
  • Galutinis terminas
    15/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/01/2020
  • Skirta
    31/01/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Sveriges Television Aktiebolag
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35123400 Tapatybės kortelės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,800,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
201960
Aprašymas

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/01/2020 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,800,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: SERILINE AB.
Pašto adresas: BOX 17711
Vietovė: STOCKHOLM
Pašto kodas: 118 93
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.