Publications Office of the EU
Danija-Aalborg: Įvairios bendrosios ir specialiosios paskirties mašinos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danija-Aalborg: Įvairios bendrosios ir specialiosios paskirties mašinos

  • Paskelbta
    05/03/2021
  • Galutinis terminas
    22/04/2021
  • Skirta
    25/06/2021
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Region Nordjylland
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DK050 Nordjylland
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK050 Nordjylland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42000000 Pramoninės mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
95,463,053.00 DKK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Udbuddet vedrører E980 AGV og vognbuffer til Nyt Aalborg Universitetshospital (herefter betegnet bygherre).
Udbuddet omfatter levering, installering og idriftsættelse af fuldautomatiske AGV- og bufferlagersystemer til transportvogne til Nyt Aalborg Universitetshospital.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.ibinder.com/External/EnquiryLink.aspx?id=ozjuimgcgp
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
95,463,053.00 DKK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Gibotech A/S
Pašto adresas:
Vietovė: Odense SØ
Pašto kodas:
Šalis: DNK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.