Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Leipcigas: Tramvajų depų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Leipcigas: Tramvajų depų statybos darbai

  • Paskelbta
    30/04/2014
  • Galutinis terminas
    05/06/2014
  • Skirta
    05/01/2015
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45234127 Tramvajų depų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
450,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
471,253.20 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
BAIII-319-05
Aprašymas

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
450,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
471,253.20 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Pašto adresas: Zeller Straße 10
Vietovė: Holzmaden
Pašto kodas: 73271
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.