Publications Office of the EU
26371 Akumuliatoriniai elektriniai įrankiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

26371 Akumuliatoriniai elektriniai įrankiai

  • Skirta
    15/11/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AB "Lietuvos geležinkeliai"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42650000 Pneumatiniai ar varikliniai rankiniai įrankiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
50,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
707132
Aprašymas

Akumuliatoriniai elektriniai įrankiai

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Pirkėjai
AB „LTG Infra“
Sutarties vykdymo vieta
Award method
garantijos terminas prekėms
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
50,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Uždaroji akcinė bendrovė "TERONIS"
Pašto adresas:
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas: 02115
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.